Huzurevi whatsapp

Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi-Istanbul

Özel Tatlı Hayat Huzurevi Bakımevi Tanıtım Filmi

Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak güler yüzlü, hoşgörülü, deneyimli ve sertifikalı ekibimizle yakınlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir ortam ve hizmet sunmaktayız. Hasta ve yaşlı bakım hizmetimiz kapsamında alanında uzman hasta bakıcılarımız ve hemşirelerimiz, misafirlerimizin ihtiyaçları olan kişisel ve tıbbi bakım hizmetlerini, doktorumuz genel sağlık durumu takiplerini yapmaktadır. Misafirlerimize özel tek tek hazırlanan yemek mönülerimiz ile huzur ve bakım evimizin sakinlerine sağlıklı, lezzetli, sıcak yemekler ikram etmekteyiz.

İstanbul Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak; yaşlılarımızın, hastalarımızın ve yaşlı yakınlarımızın, hasta yakınlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek için özverili şekilde çalışmaktayız. Yaşlılarımıza, hastalarımıza sertifikalı ve tecrübeli hasta bakıcılarımız ile haftanın 7 günü 24 saat süreyle hizmetler sunmaktayız. Tedavi süreci devam eden engelli ve özel bakıma ihtiyacı olan bireylerin, doktorları tarafından uygun görülmüş düzenli şekilde kullandıkları ilaç takiplerini yapmaktayız.

Hasta ve yaşlıların kurumumuzda rahat edebilmeler için yaşadıkları mekânın düzenlenmesi hasta yatağı, mobilya ve dekorasyon malzemeleri düzenlemesi yapmaktayız. Odalarımızı hastamıza göre düzenlemekte hastamızın faydalanabileceği en elverişli mobilyaları kullanmaktayız.

Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak, hastalarımızın ihtiyaç duyacakları tıbbi araç gereç ve cihazlarımız bulunmaktadır.

Konuklarımızın beden sağlığını koruyabilmek için fitness salonumuz ve doktor hizmetimiz, ruh sağlıklarını kuruyabilmek için psikolog desteğimiz, vakitlerini dolu dolu geçirmelerini sağlayabilmek için kütüphanemiz, arkadaşları ile sohbet edebilecekleri ortamlar oluşturmak için bahçemizde kamelyalarımız ve bina içinde de geniş bir oturma salonumuz, deniz manzarasının keyfine doyasıya varabilecekleri konforlu odalarımız vardır.

Tatlı Hayatlar Huzurevi ve Bakımevi olarak konuklarımızın kişisel ve tıbbi bakımları belirli düzen ile yapılırken, günlük hayatlarını normal bir şekilde sürdürebilmeleri için gerekli ortamlarımız bulunmaktadır. Hastalarımızın rehabilite olmalarına yardımcı olacak şekilde odalarımızda, binamızda ve bahçemizde mekân düzenlenmesi yapılmıştır.

Konuklarımız internet, tv, fitness salonu, kütüphane hizmetlerimizden dilediğince faydalanabilir.

Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak ev ortamında bakılması güç olan yatalak hastaların bakımlarını hastane ortamındaki kadar özenli ev ortamındaki kadar şefkatli şekilde yapmaktayız.

Kişisel ve tıbbi bakım ile rehabilitasyon ihtiyacı olan yaşlı, engelliler veya yatağa bağımlı hastaların bu ihtiyaçlarını karşılamak için her hastamıza özel sağlık ve bakım hizmeti planı hazırlamaktayız.

Hastamızın yemek saatlerinin, tüketmesi gereken gıdaların, kullanması gereken ilaçların takibi, fiziksel güç kaybını önlemek için yapılması gereken egzersizlerin yaptırılması, bir düzen içinde profesyonel personellerimizin desteği ile sağlanır. Kurumumuzdaki diğer misafirlerimiz ile de sosyalleşme, hayatı paylaşma imkanı bulan hastalarımızın hızla iyileştiği gözlenmektedir.

Özel Tatlı Hayat Huzurevi Bakımevi - Yakacık Kartal İstanbul

İstanbul'un en güzel ve merkezi yerlerinden birisi olan Yakacık Kartal'da yaslı bakımı ve hasta bakımında hizmetinizde olmaktan gurur duyuyor, sizin güveninize layık olmaya özen gösteriyoruz.

Misafirlerimizin hem fizyolojik, hem biyolojik, hem de psikolojik durumunu önemsiyor, sürekli sosyal faaliyetler planlıyor, onların güzel vakit geçirebilmesi, belirli kazanımlar elde etmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Sizleri de İstanbul Kartal'da bulunan merkezimize bekliyoruz.

Adres: Hürriyet Mahallesi Işıksaçan Sokak No: 3, Yakacık – Kartal / İstanbul

Tel: (0216) 377 44 33 - (0532) 577 06 43 - info@tatlihayatbakimevi.com

istanbul bakimevi
yasli bakim evi

Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak İstanbul 'da nasıl başladık?

2011 yılında bu işe ilk başladığımızda, “biz ne yapmak istiyoruz?” sorusunu kendimize sorduk.

Hızla yaşlanan nüfusumuza en iyi yaşlı bakım ve hasta bakımı hizmetini vermek ve bu ülkede yaşayan ve yoğun bakım sonrası ev koşullarında bakılamayan hastalarımıza hizmet vermeyi amaç edinmeye karar kıldık.

Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi‘ni kurarak İstanbul’un en güzel ve nezih yerleşim yerinde yaşlı bakım merkezini konforlu ortamıyla sizlerin hizmetine sunduk.

Yaşlı ve Hastalarımıza (Alzheimer, yatalak hasta bakımı, yaşlı bakımı, hasta bakımı vs.) huzurlu bir ortam sağlamayı amaç edinen Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi, her daim kaliteli hizmetleriyle Yakacık – Kartal / İstanbul’da hizmetlerinizdedir.

Yaşlı bakımı, yaşlı bakımevi, hasta bakımı, alzheimer hastası bakımı, özel yaşlı bakımevi ve huzurevi, yaşlı hasta bakımevi konularında istanbul Kartal'da her daim hizmetinizdeyiz.

Biz Nasıl Bir İstanbul Huzurevi ve Bakımeviyiz?

 • Konuklarımız için güvenli bir ortamda gerekli bütün araç ve gereçlere sahip bir huzurevi ve bakımeviyiz.
 • Hastalarımızın ve yaşlılarımızın sağlık takibi için kayıtlar tutan bir huzurevi ve bakımeviyiz.
 • Hasta ve yaşlı bakımı için gerekli eğitimleri almış tecrübeli personeller ile çalışan bir huzurevi ve bakımeviyiz.
 • Bütün misafirlerimize saygılı, onlarla olumlu iletişim kuran, sorumluluklarını bilen, etik değerleri koruyan, şefkatli dikkatli davranan bir huzurevi ve bakımeviyiz.
 • Ekip çalışması ile konuklarımızı evlerinde hissettirmek için özveriyle çalışan bir huzurevi ve bakımeviyiz.
 • Konuklarımızın sağlığı ve konforu için gerekli her türlü imkanı sunan bir huzurevi ve bakımeviyiz.

Neden İstanbul Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi

Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak Yakacık – Kartal'da İstanbul Huzurevleri icinde en yeni olan 6 katlı, kapalı otoparklı, geniş bahçeli yeni binamızda Aydos ormanlarının eteğinde, deniz manzaralı odalarımız ile Özel Huzurevi ve Bakımevimiz daima siz konuklarımızın hizmetinizdedir.
Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak Yakacık – Kartal / İstanbul’da (Anadolu Yakası) konforlu, geniş bahçeli, sıcak yemek, yasli ve hasta bakimi hizmetlerinde Özel Huzurevi ve Bakımevimiz daima siz konuklarımızın hizmetinizdeyiz.
Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak yatalak hastalarımız da dahil olmak üzere bütün hastalarımıza ambulans desteği sağlıyoruz. Özel Bakımevi ve huzurevi olarak, hasta bakımında gereken titizliğin üzerinde çalışıyoruz.
Hemşire Hizmeti
Psikolog Desteği
Geniş Bahçe
Fitness Salonu
Geniş Odalar
Ambulans Hizmeti
Sıcak Yemek
istanbul yaslı bakımı

Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi

 • 24 Saat Kamera Hizmeti
 • Hemşire Hizmeti
 • Ambulans Hizmeti
 • Psikolog Desteği
 • Fitness Salonu
 • Sıcak Yemek
 • Hasta Bakımı - Yaşlı Bakımı

Neler Sunuyoruz -Istanbul Huzurevi - Bakımevi

24 saat canlı kameradan hastalarınızı takip edebileceğiniz güvenlikli binamızda tecrübeli bakım elemanlarımız ve biz sağlıkçılar olarak her konuda yanınızdayız.

Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi ile Alzheimer hastasi, Yatalak Hasta, Yaşlı bakımına muhtaç konuklarımız İstanbul’da aradığı huzuru, mutluluğu ve sağlığı buluyor!

Bize Ulaşın

İstanbul Bakımevi Huzurevi Hizmetlerimiz

Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi ile Alzheimer hastasi, Yatalak Hasta, Yaşlı bakımına muhtaç misafirlerimiz İstanbul’da aradığı huzuru, mutluluğu ve sağlığı buluyor.

Hasta Bakımı

Alzheimer hasta bakımı, Yatalak Hasta Bakımı, hasta bakımı, yaşlı bakımı Özel Tatlı Hayat Huzurevinde İstanbul Bakımevleri ve Huzurevleri içinde en nezih, en güvenli ve en kapsamlı şekilde yapılmaktadır.

Bilgi Alın

Doktor Hizmeti

Konuklarımız bu hizmet ile İstanbul - Kartal Özel Tatlı Hayat Huzurevi'nde düzenli doktor takibi imkanından yararlanır. Konuklarımız rutin sağlık taramalarından geçerek sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürer.

Bilgi Alın

Konforlu Odalar

Tek kişilik odalı huzurevi ya da 2, 3, 4 kişilik ferah ve konforlu oda seçeneklerimizle konuklarımız, Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi ve bakımevimizde aradığı konforu bulur.

Bilgi Alın

Sosyal Aktiviteler

Sık sık düzenlediğimiz Sosyal etkinlikler ile Özel Tatlı Hayat istanbul Huzurevi olarak konuklarımızın mutlu ve sosyal, dışa dönük bireyler olmalarına destek oluyoruz.

Bilgi Alın

Düzenli Bakımlar

Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi Bakımevi olarak düzenli şekilde yaşlı ve hasta bakımları yapmaktayız. Hizmetlerimizi sunarken misafirlerimizin konforu ve sağlığı için gereken tüm özeni göstermekteyiz.

Bilgi Alın

Kamera Hizmeti

Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi ve İstanbul Bakımevi; hasta yakınlarımıza bulundukları her yerden, internet aracılığıyla kamera hizmetimizi kullanarak misafirlerimizi izleme imkanı sunar.

Bilgi Alın

Psikolog Desteği

Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi ve Bakımevimiz bünyesinde bulunan psikoloji uzmanımız misafirlerimizin ruh sağlığını korumak ve mutluluklarını arttırmak için psikolojik destek hizmeti sunmaktadır.

Bilgi Alın

7/24 Hemşire Hizmeti

Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi ve Bakımevi'mizde 7/24 bulunan hemşiremiz ile konuklarımız güvende sağlıklı, huzurlu ve mutlu olur.

Bilgi Alın

Alzheimer Hastası Konuklarımız

Alzheimer Hastası bakımı, Yatalak Hasta Bakımı Özel Tatlı Hayat Bakımevinde en iyi şekilde yapılarak hastalarımız aradığı huzuru ve mutluluğu ve sağlığını buluyor.

Bilgi Alın

İnternet ve Televizyon Hizmeti

Konuklarımız bu hizmet ile teknoloji dünyasından uzaklaşmamakta, yakınları ile rahatça internet üzerinden de görüşebilmektedir.Konuklarımıza şahsi odalarında TV seyredilme imkanı sağlayarak konuğumuzun Huzurevinde aradığı huzuru ve mutluluğu getiriyoruz.

Bilgi Alın

Yaşlı Bakımı Hizmeti

İstanbul'da yaşlı bakımı konusunda uzmanlaşmış yaşlı bakıcı personelimizle İstanbul Kartal Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak konuklarımıza yaşlı bakım merkezimizde profesyonel yaşlı bakımı hizmetini saygıyla, şefkatle, özenle sunmaktayız.

Bilgi Alın

Yatalak Hasta

Yatalak Hasta Bakımı hizmetimizi İstanbul Özel Tatlı Hayat Bakımevi Huzurevi olarak yatalak hasta bakıcı personellerimizle dikkatli ve düzenli şekilde sunmaktayız.

Bilgi Alın

Düzenli Oda Temizlikleri ve Hamam Hizmeti

Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak konuklarımızın yaşadıkları ortamları düzenli şekilde temizlemekteyiz. Onların beden temizlikleri için odalarında bulunan banyolar dışında hamam hizmeti de sunarak geleneklerimizi yaşatmaktayız. Konuklarımız bu hizmetlerimizle hamam keyfi sonrası tertemiz odalarında dinlenebilirler.

Bilgi Alın

Diyetisyen Kontrolünde Lezzetli Yemekler

İstanbul Kartal Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak konuklarımızın dengeli beslenmesi için diyetisyen kontrolünde zengin içerikli menüler hazırlamaktayız. Menülerimizi hazırlarken konuklarımızın her gıdadan tüketmelerine özen göstermekte aynı zamanda onları mutlu eden lezzetleri de kontrollü olarak yapmaktayız.

Bilgi Alın

Sportif Faaliyetler

Hayatın her döneminde bir ruh sağlığı ve beden sağlığı için spor yapmak, aktif olmak çok önemlidir. İstanbul Özel Tatlı Hayat Bakımevi Huzurevi olarak konuklarımıza sunduğumuz sportif faaliyetler ile konuklarımızın kas güçlerini arttırarak daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmaktayız.

Bilgi Alın