Huzurevi whatsapp

Bakımevi Huzurevi Hizmetlerimiz

Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi ile Alzheimer, Yatalak Hasta, Yaşlı konuklarımız İstanbul’da aradığı huzuru, mutluluğu ve sağlığı buluyor.

Hasta Bakımı

Alzheimer hasta bakımı, Yatalak Hasta Bakımı, hasta bakımı, yaşlı bakımı Özel Tatlı Hayat Huzurevinde İstanbul Bakımevleri ve Huzurevleri içinde en nezih, en güvenli ve en kapsamlı şekilde yapılmaktadır.

Bilgi Alın

Doktor Hizmeti

Konuklarımız bu hizmet ile İstanbul - Kartal Özel Tatlı Hayat Huzurevi'nde düzenli doktor takibi imkanından yararlanır. Konuklarımız rutin sağlık taramalarından geçerek sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürer.

Bilgi Alın

Konforlu Odalar

Tek kişilik odalı huzurevi ya da 2, 3, 4 kişilik ferah ve konforlu oda seçeneklerimizle konuklarımız, Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi ve bakımevimizde aradığı konforu bulur.

Bilgi Alın

Sosyal Aktiviteler

Sık sık düzenlediğimiz Sosyal etkinlikler ile Özel Tatlı Hayat istanbul Huzurevi olarak konuklarımızın mutlu ve sosyal, dışa dönük bireyler olmalarına destek oluyoruz.

Bilgi Alın

Düzenli Bakımlar

Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi Bakımevi olarak düzenli şekilde yaşlı ve hasta bakımları yapmaktayız. Hizmetlerimizi sunarken misafirlerimizin konforu ve sağlığı için gereken tüm özeni göstermekteyiz.

Bilgi Alın

Kamera Hizmeti

Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi ve İstanbul Bakımevi; hasta yakınlarımıza bulundukları her yerden, internet aracılığıyla kamera hizmetimizi kullanarak misafirlerimizi izleme imkanı sunar.

Bilgi Alın

Psikolog Desteği

Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi ve Bakımevimiz bünyesinde bulunan psikoloji uzmanımız misafirlerimizin ruh sağlığını korumak ve mutluluklarını arttırmak için psikolojik destek hizmeti sunmaktadır.

Bilgi Alın

7/24 Hemşire Hizmeti

Tatlı Hayat İstanbul Huzurevi ve Bakımevi'mizde 7/24 bulunan hemşiremiz ile konuklarımız güvende sağlıklı, huzurlu ve mutlu olur.

Bilgi Alın

Alzheimer Konuklarımız

Alzheimer, Yatalak Hasta Bakımı Özel Tatlı Hayat Huzurevinde aradığı huzuru ve mutluluğu ve sağlığını buluyor.

Bilgi Alın

İnternet ve Televizyon Hizmeti

Konuklarımız bu hizmet ile teknoloji dünyasından uzaklaşmamakta, yakınları ile rahatça internet üzerinden de görüşebilmektedir.Konuklarımıza şahsi odalarında TV seyredilme imkanı sağlayarak konuğumuzun Huzurevinde aradığı huzuru ve mutluluğu getiriyoruz.

Bilgi Alın

Yaşlı Bakımı Hizmeti

İstanbul'da yaşlı bakımı konusunda uzmanlaşmış yaşlı bakıcı personelimizle İstanbul Kartal Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak konuklarımıza yaşlı bakım merkezimizde profesyonel yaşlı bakımı hizmetini saygıyla, şefkatle, özenle sunmaktayız.

Bilgi Alın

Yatalak Hasta

Yatalak Hasta Bakımı hizmetimizi İstanbul Özel Tatlı Hayat Bakımevi Huzurevi olarak yatalak hasta bakıcı personellerimizle dikkatli ve düzenli şekilde sunmaktayız.

Bilgi Alın

Düzenli Oda Temizlikleri ve Hamam Hizmeti

Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak konuklarımızın yaşadıkları ortamları düzenli şekilde temizlemekteyiz. Onların beden temizlikleri için odalarında bulunan banyolar dışında hamam hizmeti de sunarak geleneklerimizi yaşatmaktayız. Konuklarımız bu hizmetlerimizle hamam keyfi sonrası tertemiz odalarında dinlenebilirler.

Bilgi Alın

Diyetisyen Kontrolünde Lezzetli Yemekler

İstanbul Kartal Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak konuklarımızın dengeli beslenmesi için diyetisyen kontrolünde zengin içerikli menüler hazırlamaktayız. Menülerimizi hazırlarken konuklarımızın her gıdadan tüketmelerine özen göstermekte aynı zamanda onları mutlu eden lezzetleri de kontrollü olarak yapmaktayız.

Bilgi Alın

Sportif Faaliyetler

Hayatın her döneminde bir ruh sağlığı ve beden sağlığı için spor yapmak, aktif olmak çok önemlidir. İstanbul Özel Tatlı Hayat Bakımevi Huzurevi olarak konuklarımıza sunduğumuz sportif faaliyetler ile konuklarımızın kas güçlerini arttırarak daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmaktayız.

Bilgi Alın