Huzurevi whatsapp

Huzurevimizde - Bakımevimizde Sportif Faaliyetler

İstanbul – Kartal Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevimizde konuklarımızın temel ihtiyaçlarını, öz bakımlarını, beden sağlıklarını, ruh sağlıklarını korumak onların mutlu ve huzurlu olmalrını sağlamak için gerekli bütün çabayı göstermekteyiz.Bunu sağlamak için ihtiyaç duydukları ortamları güzelleştirmekteyiz.

Hayatın her döneminde ruhen ve bedenen daha sağlıklı olmak için aktif bir yaşam sürmek, spor yapmak, düzenli yürüyüş yapmak çok önemlidir.

Yaşlılıkta hareket kabiliyetini kaybetmemek için aktif bir yaşam sürmek çok önemlidir. Yaşlılık veya bir takım hastalıklar nedeniyle hareket güçlüğü yaşamak normaldir. Bu dönemlerde hareket etmekte zorlanıldığı için bazı aktiviteler, fizik tedaviler bırakılırsa daha sonra hareket etmekte daha büyük güçlükler yaşanabilir.

Her konuğumuzun beden yapısı ve vücut sağlığı için farklı sportif faaliyetler öneriyoruz.

Hayatın her döneminde olduğu gibi yaşlılıkta ya da hastalık döneminde hareket ederek beden dinç kaslar güçlü tutulmalıdır. Spor, egzersiz tüm konuklarımızın bedensel ve ruhsal anlamda kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar.

Spor yapmak aktif bir gün geçirmek insanın kendisini daha mutlu daha üretken hissetmesini sağlar. Genel vücut sağlığına olumlu katılar sunar.