Huzurevi whatsapp

Huzurevinde - Bakımevinde Yatak ve Oda Temiliği Hizmeti

İstanbul Tatlı Hayat Huzurevi Bakımevi’mizde konuklarımızın konforunu sağlamak için, yaşlılarımızın ve diğer hasta konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak düzende odalarımız mevcuttur. Odalarımızın temizliği konuklarımızın genel yaşam kalitesini arttırır, daha sağlıklı olmalarına destek olur.

Konuklarımızın kişisel alanlarında hijyen standartlarına uygun yaşamaları, tertemiz odalarda, temiz bir ortamda sağlıklı ve mutlu kalabilmeleri için oda temizliklerini, yatak temizliklerini düzenli olarak yapmaktayız. Odalarımızdaki yatakların nevresim takımları düzenli olarak değiştirilir, yataklar temizlenir. Herhangi bir nedenle kirlenen yatak takımları zaman kaybetmeden değiştirilerek, yataklar temizlenir.

Temiz bir yatakta uyumak her insan için daha kaliteli bir uyku olanağı sunar. İstanbul Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi’mizin sakinleri temiz yataklarında rahat bir uyku çekmenin keyfini sürer.

İstanbul Kartal’daki huzurevimizde yatak temizliği uzman personellerin kullandığı ve sanayi tipi güçlü makineler ile yapılır. Temiz düzenli odalarında istirahat eden sakinlerimiz için bu ortam ruhsal sağlıklarını koruyucu ve destekleyici etkilere sahiptir.

Konforlu ve sağlıklı bir yaşam için temiz düzenli, özel ihtiyaçlara ve isteklere uygun odalara sahip konuklarımız mutluluklarını bizimle paylamaktadır.

Hamam Hizmeti

Konuklarımız odalarındaki banyoyu kullanarak beden temizliklerini yapabilirler. İsterlerse hamamımızı da rahatlıkla kullanabilirler. Sunduğumuz hamam hizmetimiz ile yaşlı bireyler ve diğer konuklarımız özel personelimizin refakatinde harika bir banyo deneyimi yaşar. ,Hamamın sıcak atmosferi kasları rahatlar, hamam hizmetimiz huzurevimizin sakinlerinin streslerini azaltır. Ayrıca gençlik yıllarında hamam deneyimi olan konuklarımız geçmişi yad etmekten, o günlerden bir kesit yaşamaktan da mutluluk duyar.

İstanbul Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi’mizde konuklarımızın kendilerini güvende, dinç, bedenen ve ruhen sağlıklı, mutlu hissetmeleri için her imkanı sunmaya özen göstermekteyiz. Doktorumuzla, uzman psikoloğumuzla, diyetisyenimizle, deneyimli şefkatli personelimizle sevdikleriniz bize emanet.